Član:Znanstveno področjeZaposlitev:
Alenka Kobolt
Socialno-pedagoške znanostiPedagoška fakulteta Univerza v Ljubljani
Ambrož StropnikRačunalništvo in informatika, strojno učenje, inteligentni sistemi, upravljanje z znanjemKIVI COM d.o.o.
Andreja Hribernik
Zgodovinska antropoligijaGLU Slovenj Gradec
Andreja TintaPedagogikaOŠ Franja Goloba Prevalje
Anita Goltnik Uranaut
PsihologijaŠolski center Slovenj Gradec – Višja šola in Poslovno ekonomska fakulteta Celje
Anja Benko
Slovensko jezikoslovjeŠolski Center Ravne na Koroškem – Gimnazija
Bojan Borstner
FilozofijaFilozofska fakulteta Univerza Maribor
Bojana TancerEdukacijske vedeOsnovna šola Šmartno pri Slovenj Gradcu
Danica ČerčeAngleški jezikEkonomska fakulteta Univerza v Ljubljani
Domen MongusRačunalništvoFakulteta za elektrotehniko in računalništvo Univerza Maribor
Dominika Švarc Pipan
Politološke znanostiPravna svetovalka, Odvetniška pisarna Drolec Sladojević
Eva Konečnik Kotnik
GeografijaFilozofska fakulteta, Univerza Maribor
Ferdinand BlaznikSociologijaUpokojenec
Helena Blažun Vošner
Zdravstvo, javno zdravje, zdravstvene vede, organizacija in managementFakulteta za zdravstvene vede Univerza Maribor
Igor Grabec
Fizika plazmeUpokojenec
Ivo Verovnik
FizikaUpokojen
Jana Makuc
BiomedicinaSplošna bolnišnica Slovenj Gradec
Jasna Uranjek
MedicinaSplošna bolnišnica Slovenj Gradec
Katarina KeberZgodovinaZnanstvenoraziskovalni center SAZU - Zgodovinski inštitut Milka Kosa, Ljubljana
Kosta DolencDidaktika tehnikeFakulteta za naravoslovje in matematiko, Univerza Maribor
Lidija Slemenik Perše
Kemijsko inženirstvoFakulteta za strojništvo UL
Lucija ČevnikSociologijaMestna občina Slovenj Gradec
Luka Pavlič
RačunalništvoFakulteta za elektrotehniko in računalništvo Univerza Maribor
Luka Zajec
GozdarstvoRACE KOGO, Slovenj Gradec
Marjan Linasi
ZgodovinaKoroški pokrajinski muzej Slovenj Gradec
Marjana Merkač Skok
PsihologijaGeal College Ljubljana
Matjaž Gams
Umetna inteligenca, poslovna inteligenca, računalništvo in informatikaInštitut Jožef Stefan, Ljubljana
Mihaela Zavašnik Arčnik
JezikoslovjeŠola za ravnatelje, Ljubljana
Milan ZormanRačunalništvo in informatikaFakulteta za računalništvo in informatiko, Univerza Maribor
Miroslav RebernikEkonomika podjetij in podjetništvo
Ekonomsko-poslovna fakulteta Univerza Maribor
Mitja SkudnikBiotehniške vede, lesarstvo, papirništvoGozdarski inštitut Slovenije, Ljubljana
Mojca ČerčePedagoška psihologijaŠolski center Slovenj Gradec – Gimnazija
Mojca Hrastelj Brelih
JezikoslovjeOsnovna šola Vuzenica
Nace PušnikInformacijska in grafična tehnologijaNaravoslovno tehniška fakulteta UL
Nejc Berzelak
Družboslovna statistika in metodologijaFakulteta za družbene vede Univerza v Ljubljani
Peter PraperPsihologija in psihoterapijaUpokojenec
Robert Repnik
FizikaPedagoška fakulteta in
Fakulteta za naravoslovje in matematiko, Univerza Maribor
Roman Kamnik
Elektrotehnika, robotika in biomehanikaFakulteta za elektrotehniko, Univerza v Ljubljani
Silva Roncelli Vaupot
ManagementUpokojena
Simon Dobnik
Računalniška lingvistika, jezikovna tehnologija in umetna inteligencaUniverza v Geteborgu, Švedska
Simon KlančnikStrojništvoUniverza v Mariboru, Fakulteta za strojništvo
Tatjana Večko Pirtovšek
Materiali in metalurgija
SIJ Metal Ravne
Terezija Večko
TeologijaUpokojena
Thomas Wilhelm
Kemija in kemijska tehnologijaFakulteta za tehnologijo polimerov Slovenj Gradec
Tomaž RotovnikSignalno procesiranjePodjetje
Uroš ZavodnikFilmska umetnostSamostojni umetnik
Vesna Jurač
Geografija podeželja
Osnovna šola M. Slomška Vrhnika
Viktorija VaupotAnesteziologijaUpokojena
Vinko Močilnik
StrojništvoŠolski center Ravne na Koroškem- Višja strokovna šola; Fakulteta za strojništvo Univerza Maribor in lastno podjetje ERD d.o.o.
Vitomir Štruc
Elektrotehnika, računalniški vidFakulteta za elektrotehniko UL
Zoran Vaupot
Ekonomija in managementFakulteta za poslovne vede, Katoliški inštitut Ljubljana